iMagency prosazuje efektivní online marketing na internetu a PR prezentace. Buďte vidět více a lépe, než vaše potenciální konkurence. iMagency se specializuje na internetový online marketing, jako je především kvalitní web, který musí v prvé řadě potenciálního klienta zaujmout.

Díky našim zkušenostem jsme schopni pro zákazníka najít, nakoupit a naplánovat reklamu, která bude efektivní a hlavně bude šitá na míru.

Tvoříme nové webové stránky, podpůrné webové stránky – microsites, píšeme články a vytváříme mobilní aplikace, které jsou nedílnou součástí dnešní doby pro mobilní telefony a tablety.

Z důvodů poptávky, především od našich stávajících klientů jsme rozšířili naši reklamní činnost o další služby. Od roku 2015 jsme Vám nově schopni zajistit tištěnou reklamu( v různých denících…MF Dnes, Metro, 5+2, Playboy, Blesk, E15, specializované časopisy aj.), venkovní reklamu (,,B2B“ – rádio, Bilboardy aj.), rádio a reklamní předměty pro vaše firemní nebo soukromé potřeby. Mimo jiné jsme se také zaměřili na PROMO AKCE, které jsou též nedílnou součástí pro každou prosperující firmu.