SEO optimalizace pro vyhledávače

Plánujete začít s podnikáním a rádi byste konkurovali firmám v oboru, v kterém plánujete podnikat i Vy? Pokud ano, tak základem je být vidět na internetu, v organické části hledání na českých vyhledávačích Seznam.cz a Google.cz.

Nechte si poradit, jak nejlépe vytvořit nové webové stránky, případně zrenovovat stávající webové stránky, s kterými budete konkurovat ostatním firmám a oslovíte nové potenciální zákazníky. Základem pro webové stránky je kvalitní SEO optimalizace webových stránek!

Buďte s námi vidět na internetu pomocí SEO optimalizace webových stránek

Kvalitní SEO optimalizace webových stránek je běh na delší dobu. Samotné výsledky se projeví až po delší době, v řádech několika týdnů či měsíců.

V jednoduchosti je krása, a proto Vám vytvoříme jednoduchou, ale účinnou strukturu webu, která zaujme. Zákazník se v tomto případě bude lépe orientovat v informacích, které budete nabízet na vašich webových stránkách. Do vašich webových stránek umístíme dohodnutá a relevantní klíčová slova, která vám pomohou pro lepší zobrazení vaší firmy ve vyhledávačích Seznam.cz a Google.cz.

Po dosažených výsledcích SEO optimalizace na webových stránkách máte jistotu, že efekt je dlouhodobý.

SEO (Search Engine Optimization) optimalizace webových stránek je základ u každého dobře fungujícího webu. Pokud nemáte kvalitně provedenou SEO optimalizaci na svých webových stránkách, tak je velká pravděpodobnost, že vás Seznam.cz a Google.cz po zadání klíčových slov nezobrazí na předních pozicích v organické části hledání (fulltextovém výjezdu). Potenciální zákazníci vás nikde neuvidí a pravděpodobně využijí konkurenční firmy.

Nenechte dopustit, aby se konkurenční firmy zobrazovali potenciálním zákazníkům dříve a více než vaše firma. Připravíme Vám skvěle fungující webové stránky, které budou mít správně nastavenou SEO optimalizaci. Čím dříve nás oslovíte a využijete našich služeb, tím dříve se budete zobrazovat na internetu a konkurovat ostatním firmám!

 

V oblasti SEO optimalizace webových stránek vám nabízíme:

Copywriting

  • SEO texty – napíšeme kvalitní texty, aby byly správně optimalizované pro vyhledávače
  • Texty na vaše stránky – napíšeme kvalitní obsah textu, který zaujme a přesvědčí
  • Podpůrné texty – napíšeme kvalitní podpůrné texty, které pomohou vašemu webu a značce

Linkbuilding

  • pro lepší výjezd ve vyhledávačích Seznam.cz a Google.cz zajistíme kvalitní zpětné odkazy

Kompletní SEO

  • dlouhodobá spolupráce a kompletní optimalizace vašich webových stránek
  • tvorba nových webových stránek nebo úpravy na vašich stávajících webových stránkách
  • tvorba microwebu – microsite – podporný web k hlavním webovým stránkám
  • Copywriting
  • Linkbuilding

Pro kontrolu SEO optimalizace vašich stávajících webových stránek vám nabízíme:

Analýza současného SEO na vašich webových stránkách

Analýza klíčových slov

Analýza obsahu textu

Analýza duplicity textu

Analýza zdrojového kódu

Analýza návštěvnosti

Analýza struktury webových stránek

Analýza webu pro mobilní zařízení

Analýzu současného SEO na vašich webových stránkách provádíme do hloubky s maximální pečlivostí. Posoudíme vše na míru a nedodáme vám jen holá fakta. Výsledek analýzy současného SEO na vašich webových stránkách vám přinese přesná fakta, na co se zaměřit a jak lépe zdokonalit vaše oficiální webové stránky.

Co vám analýza současného SEO na vašich webových stránkách přinese?

Po dokončení analýzy vám dáme tipy, jak vylepšit celkovou strukturu webu a obsah textu na vašich webových stránkách. Najdeme vhodné řešení, aby vaše stávající webové stránky vyhovovaly robotům a vyhledávačům. Dáme vám tipy, jaká zvolit vhodná klíčová slova, pro lepší výjezd vaší firmy po zadání klíčových slov ve vyhledávačích Seznam.cz a Google.cz. Také vám doporučíme, jak předělat váš stávající web, aby se lépe zobrazoval potenciálním zákazníkům v mobilních zařízeních.