Sociální sítě

Žijte s dobou a využijte propagaci na sociálních sítích. Sociální sítě jsou v dnešní době hojně využívány všemi generacemi lidí. Nevíte na jakých tipech sociální sítí zpropagovat svou firmu? Každá sociální síť má něco do sebe. Seznamte se s naší sociální propagací, která Vám zcela pomůže, a oslovítenový okruh uživatelů.

Propagace na sociální síti Facebook

Facebook je nejvíce využívanou sociální sítí, na které můžete propagovat svoji firmu, e-shop nebo nové produkty. Mimo jiné můžete zveřejňovat informace o dění ve vaší firmě a upozornit zákazníky na novinky.

Na sociální síti Facebook vám vytvoříme a zajistíme: 

• firemní profil vaší firmy na Facebooku
• správné nastavení firemního profilu na Facebooku
• správu firemního profilu na Facebooku
• propojení firemního profilu vaší firmy na Facebooku s vašimi webovými stránkami

Již máte založený svůj firemní profil na Facebooku, ale stránka není tak úspěšně navštěvovaná, jak byste chtěli? Máte menší počet fanoušků (zákazníků)? Vymyslíme a navrhneme strategii, jak nejlépe na Facebookuzpropagovat vaši firmu, zboží, služby nebo produkty.

Reklama na sociální síti Facebook a její varianty:

• vyvineme a vytvoříme vhodnou Facebookovou aplikaci
• PPC kampaň na facebooku

Propagace na sociální síti Twitter

Využijte Twitter, jako další komunikační nástroj, pro vybudování značky vaší firmy. Předejte v krátké zprávě informace uživatelům. Zajistíme vám vytvoření účtu Twitter, správu účtu a na základě domluvených podmínek dle zadání budeme vkládat nové zprávy.

Propagace na sociální síti Google+

Sociální síť Google+ je kvalitní kanál pro komunikaci se zaměstnanci a zákazníky. Pro využití sociální sítě Google+ je nutné mít založený účet na Google. Na Google+ můžete určit, kdo váš příspěvek uvidí – od ,,vámi vytvořených kruhů“ po ,,veřejné“. Google+ umožňuje vkládání textů (statusů), fotografií, videí aj.

Propagace na sociální síti Foursquare

Foursquare je vhodné využít k propagaci značky nebo k propagaci podniku/místa. Hlavním bodem, proč firmy využívají propagaci na sociální síti Foursquare je, že objevují nová zajímavá místa a poznávají nové lidi, kteří navštěvují stejná místa. S využitím sociální sítě Foursquare můžete přivést nové zákazníky do své firmy. Založíme vám účet na Foursquare a samozřejmě budeme i účet za vás spravovat.