PR komunikace

Propagujte Vaši společnost v nejčtenějších online mediích v České republice:  Novinky.cz, Super.cz, Aktualne.cz, Blesk.cz, Nova.cz, Denik.cz, Lidovky.cz formou PR článků v redakční části. Specializujeme se na PR komunikaci a díky dlouholetým vztahům s novináři jsme Vám schopni v tomto exkluzivním mediálním prostoru zařídit Vaší prezentaci.

Díky PR komunikaci (článkům) v redakční části zvýšíte image firmy a podvědomí o značce. Můžete prezentovat jednotlivé produkty, služby, konference, veletrhy, nábory nových zaměstnanců, nebo rozhovory s vedením společnosti. Samozřejmostí je vydávání prohlášení – tiskových, či výročních zpráv. Čtenáře můžete zaujmout i různými soutěžemi, se kterými Vám rádi pomůžeme.

Veškerou PR komunikaci vedeme ve spolupráci s Vámi. Na základě získaných informacích o Vaši společnosti či produktu, navrhneme vhodnou komunikační kampaň. Články za Vás rádi napíšeme zdarma ve spolupráci se zkušenými žurnalisty. Každý článek Vám před uveřejněním zašleme  ke schválení a s přibližným termínem uveřejnění.

Největší výhodou PR článků v redakční části je jejich důvěryhodnost (nenásilná forma reklamy), pod článkem je vždy podepsaný nezávislý redaktor z daného média, nejedná se o placené komerční sdělení (reklamu), kterou velká část čtenářů nemá v oblibě.